Dziś, 1 września, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Wszyscy bardzo się cieszyli że wreszcie mogą się spotkać po tak długiej przerwie, nie zapominali jednak o przestrzeganiu reżimu sanitarnego w zwiazku z panującą pandemią.  

Uroczystość miała zupełnie inny charakter niż w ubiegłych latach. Przedszkolaki oraz uczniowie klas II – VIII spotkali się  z wychowawcami w swoich klasch, jedynie uczniowie klasy I zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie czekało ich niecodzienne wydarzenie – pasowanie na ucznia klasy I.

Dyrektor placówki, Bogumiła Biała przywitała zebranych, po czym przyszedł czas na bardzo uroczysty moment ślubowania, podczas którego uczniowie klasy pierwszej zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej. W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszaki ślubowały być dobrymi uczniami i Polakami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista przykleił na drzewku swój listk i został obdarowany upominkami.

W nowym roku szkolnym 2020/2021 życzymy wszystkim przedszkolakom oraz uczniom naszej szkoły uśmiechu, radości, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań, wspaniałych relacji koleżeńskich oraz wielu miłych chwil spędzonych w szkole. Galeria

Platforma e-learningowa

Copyright © 2021 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.