• Klaudia Starula – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” - Udział 11 uczniów klas I-III.

  • Udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym KRUS „Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa” - 4 uczniów

  • Przedmiotowy Konkurs Humanistyczny dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim – finalistka Barbara Klimczak, udział na szczeblu powiatu – Wiktoria Wilk.
  • Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - Wiktoria Wilk. 

  • Udział w powiatowym konkursie plastycznym - „Pszczoła to nie tylko miód”, „Czyste powietrza wokół nas”

  • III miejsce w kategorii prezentacja artystyczna w XV Powiatowym Turnieju „Bezpieczna droga do szkoły” dla kl. III - M. Ciszek, F. Adamczyk, O. Kiwior, F. Burek, K. Starula, P. Klimczak, W. Zalewski

  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”: klasa III- Szymon Klimek, Klaudia Starula, Filip Adamczyk, Marta Ciszek, Olga Kiwior, Wiktor Zalewski, Julia Rzepa, klasa II - Molenda Krzysztof, Jędrszczyk Agata, Jaroń Zuzanna, Tesyna Jakub.

  • Wyróżnienie dla Franciszka Burka w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej „W świecie marzeń i fantazji”

  • III – miejsce w gminnych zawodach w piłkę nożną chłopców (Adam Maj, Seweryn Noga, Mateusz Walasek, Aleks Noga, Karol Pituła, Mateusz Zelek, Bartosz Mączkowski)

  • III – miejsce w gminnych zawodach w piłkę nożną dziewcząt (Agata Burek, Barbara Klimczak, Izabela Majcher, Gabriela Zuchowicz, Julia Maj, Amelia Markiewicz)

  • I – miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt (Julia Maj, Agata Burek, Gabriela Zuchowicz, Wiktoria Wilk, Izabela Majcher, Marcelina Markiewicz)
    J
    ulia Maj zdobyła tytuł najlepszej lekkoatletki zawodów

  • III – miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców ( Adam Maj, Bartosz Nowak, Adam Jaroń, Bartosz Mączkowski, Mateusz Walasek, Bartosz Warzecha)

  • Udział uczniów kl. III w IV edycji gminnego konkursu „Bezpieczny pieszy, pierwsza pomoc przedmedyczna” - Olga Kiwior, Piotr Klimczak, Filip Adamczyk,

  • II – miejsce w turnieju BRD na szczeblu gminy - Izabela Majcher, Wiktoria Wilk, Adam Jaroń, Mateusz Pajor.

  • I miejsce dzieci 6 letnich w Gminnym Turnieju Sportowym „Przedszkolaki na Start”

  • Udział uczniów kl. III w gminnym konkursie recytatorskim "Współcześni poeci dzieciom" przygotowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pińczowie – Klaudia Starula, Franciszek Burek, Piotr Klimczak.

Copyright © 2018 SP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.