Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

utworzone przez | cze 28, 2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogucicach było wyjątkowym momentem pełnym wzruszeń, podsumowań i podziękowań. Była to okazja do wspólnego świętowania osiągnięć uczniów oraz życzeń bezpiecznych i słonecznych wakacji.  
 
Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań dla nauczycieli i rodziców oraz gratulacji za trud, wytrwałość i liczne sukcesy. Życzymy naszym Absolwentom odwagi w realizowaniu marzeń, wielu sukcesów w nowych szkołach oraz powodzenia na dalszej drodze życia.  
 
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za cały rok wspólnej pracy. Życzymy bezpiecznych, radosnych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji.  
Do zobaczenia we wrześniu!