• Powiatowy Konkurs plastyczny dla uczniów klas I - III "Bezpieczna droga do szkoły" - wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Maj, Piotr Klimczak, Szymon Klimek, Kamila Cierlik, Agata Jedrszczyk, Wojciech Sokołowski, Gabriela Czerw, Krzysztof Molenda, Klaudia Starula, Kamila Czerw, Filip Adamczyk.
  • III miejsce klasy I w plebiscycie organizowanym przez Echo Dnia na najsympatyczniejszą klasę I w powiecie pińczowskim.
  • III miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w kategorii Szkół Podstawowych rozgrywanym na szczeblu gminy - Wiktoria Wilk z kl. V.
  • Ogólnopolski Konkurs "Zuch" dla klas I-III - 10 miejsce i tytuł laureata uzyskał Wiktor Nowak z klasy I.
  • II miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju "Przedszkolaki na start".
  • Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas I-III  "Brzechwa dzieciom" -

    kl. II: Piotr Klimczak - I miejsce, Klaudia Starula - III miejsce

    kl. III: Oliwia Jędrszczyk - III miejsce.

  • Ponidziański Konkurs Historyczny - I miejsce Barbara Klimczak kl. V

  • XV Gminny Konkurs Recytatorski "Bajki, rymowanki" dla uczniów klas I-III - w kategorii klas II: Klaudia Starula II miejsce, Miłosz Jaguś III miejsce, wyróżnienie Piotr Klimczak.

 

  • IV miejsce chłopców w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej
  • IV miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu "Bezpieczeństwo na Piątkę"
  • III miejsce dziewcząt w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • II miejsce w kategorii scenek w Powiatowym Konkursie "Bezpieczna Droga do Szkoły" dla klas III
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Mikołajkowym "Dwa Ognie Usportowione" dla klas IV-VI drużyn mieszanych
  • III miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - Wiktoria Wilk
  • Finalista Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Rodzina Razem się Trzyma" - Piotr Klimczak
  • Wyróżnienie w konkursie dla wokalistów "Scena dla Ciebie" - Kinga Wachowicz
  • I miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju "Przedszkolaki na start"
  • Finaliści w graficznej części Międzyszkolnego Konkursu Graficzno-Recytatorskiego "Magia poezji Juliana Tuwima" - Klaudia Piątek, Adam Maj
  • III miejsce w Konkursie "Młody Ekonomista" dla klas VI - Mateusz Maj, wyróżnienie - Amadeusz Lasia
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III - Miłosz Jaguś, Oliwia Jędrszczyk
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Nasi sąsiedzi Żydzi" - Adam Jaroń, wyróżnienie Wiktoria Kozioł
  • II Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Polska pachnąca w lipach" - udział
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Światło czarodziejem magii" - udział
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie " Miś Matematyczny" - Jakub Wieczorek
  • Wyróżnienie w Konkursie Literackim "Zakończenie bajki Andersena"

 

  • II miejsce na szczeblu gminy w biegach w ramach akcji "Polska biega"- Dawid Maj
  • I miejsce dzieci 6- letnich w Gminnym Turnieju Sportowym "Przedszkolaki na start"
  • IV miejsce drużyny chłopców w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej
  • II miejsce drużyny dziewcząt w Gminnych zawodach Piłki Nożnej
  • I miejsce w Międzyszkolnym turnieju unihokeja

  • I miejsce w konkursie "Bezpieczna Droga do Szkoły" w kategorii scenka rodzajowa-skecz. Wyróżnienie w konkursie plastycznym - Wiktoria Zawiła.
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" - 18 miejsce Wiktoria Wilk.
  • II miejsce w Gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - Hubert Jędrocha
  • I miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju "Przedszkolaki na start".
  • II miejsce dziewcząt , IV miejsce chłopców w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • I miejsce na szczeblu gminy w biegach chłopców w kategorii szkół podstawowych na dystansie 800 m w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska biega" - Dawid Maj
  • II miejsce w Gminnym Turnieju "Dwa ognie usportowione" 
  • III miejsce w Gminnym Konkursie dla kl. III "Bezpieczny pieszy, pierwsza pomoc" - B. Klimczak, W. Kozioł, I. Majcher.
  • I miejsce w Gminnym Konkursie "Czytania ze zrozumieniem" dla klas III  - Barbara Klimczak, VIII miejsce - Wiktoria Wilk
  • XIII Gminny Konkurs "Miś Matematyczny" - I miejsce Wiktoria Wilk, II miejsce Adam Jaroń.
  • I miejsce w XIII edycji Gminnego Konkursu Plastycznego "Zabytki Naszego Regionu" - Małgorzata Prostak.
  • II miejsce w Gminnym Turnieju "Gier i zabaw" dla uczniów klas I-III

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Ponidzie w obiektywie" - Klaudia Piątek Link
  • I miejsce dzieci 6 - letnich w w Gminnym Turnieju Sportowym "Przedszkolaki na start"
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" dla J. Burek, P. Wodarczyka, G. Milewskiej.
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Miś Matematyczny"
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Minihokeja
  • Udział w gminnym etapie Konkursu Humanistycznego i Matematyczno - Przyrodniczego - Dawida Pajora
  • Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Dawid Pajor

Platforma e-learningowa

Copyright © 2021 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.