13 października 2021 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie klas VIII i VII w dość niecodzienny sposób podziękowali nauczycielom i innym pracownikom szkoły za codzienny trud w dbaniu o dobro każdego ucznia. Przygotowali oni gazetkę szkolną, na której oprócz serdecznych życzeń, pojawiły się wywiady. Przeprowadzono je z każdą osobą pracującą w naszej placówce. W ten oto sposób uczniowie mogli bliżej poznać wszystkich pracowników szkoły. Dowiedzieć się o ich planach, marzeniach, sukcesach, a przede wszystkim o zaangażowaniu w pracę na rzecz uczniów i szkoły.

Zaś klasy V i VI przygotowały wiersze z okazji Dnia Nauczyciela. Klasa IV w formie portretowej przedstawiła nauczyciela marzeń, bardzo ciekawe propozycje, można je podziwiać na górnym korytarzu. Młodsi uczniowie z klas I, II, III oraz przedszkolaki z wszystkich grup przekazali życzenia płynące prosto z serc w postaci laurek , plakatów, które umieszczono na korytarzu dolnym i górnym naszej szkoły.

 Nie zabrakło niespodzianek w czasie lekcji, ponieważ uczniowie zastępowali swoich pedagogów. Był to bardzo sympatyczny dzień. Przyniósł dużo radości nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i całej społeczności uczniowskiej. Galeria

Platforma e-learningowa

Copyright © 2021 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.