1. Filip Maj, Miłosz Ugniewski z kl. II - uzyskali tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch roczny " z języka polskiego organizowanym dla klas I-III przez Centrum Edukacji Szkolnej, udział 13 uczniów z klasy II i III w sprawdzianach z polskiego i 15 z matematyki.

2. XIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych Gminy Pińczów:

- w kategorii dla klas 4 – Szymon Prostak zajął II miejsce

- w kategorii dla klas 8 – Kacper Maj zajął III miejsce

3. Udział w etapie rejonowym uczennicy kl. VIII Marty Ciszek i Ewy Szczecińskiej z kl. IV w Kuratoryjnym Konkursie Informatycznym “Bezpieczeństwo w sieci”.

Udział uczniów klas I-III w konkursie plastycznym “Bezpieczeństwo w sieci”- 1 uczeń zakwalifikował sie do etapu powiatowego.

4. Udział ucznia kl. 7 Jakuba Tesyny w powiatowym konkursie historycznym „ Żołnierze Wyklęci”.

5. Szkolny konkurs Ortograficzny.

Mistrz ortografii klas VII - VIII - Filip Adamczyk  kl. VIII

Wicemistrz ortografii klas VII- VIII- Maja Trzcina kl. VII

Mistrz ortografii klas IV- VI - Szymon Prostak kl. IV

Wicemistrz ortografii klas IV-VI - Izabela Prostak klasa VI. Gratulujemy !!!

Ponadto w klasach II i III odbył się konkurs czytelniczy. Zwycięzcami konkursu są:

z klasy II: Oliwier Piętka, Gabriela Wajda, Lena Grabowska

z klasy III: Nikola Zielińska, Błażej Powęski, Aleksander Dziewięcki, Mateusz Dusza, Lena Rusak, Jakub Gąsiecki, Piotr Burek. 

• Gabriela Wajda z kl. I - laureatka w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z języka polskiego organizowanym dla klas I-III przez Centrum Edukacji Szkolnej, udział 15 uczniów w sprawdzianach z polskiego i 18 z matematyki.

  • WojewódzkieKonkursy Przedmiotowe - udział w etapie powiatowym uczniów:

 Szymon Ciszek, uczeń klasy VIII - matematyka (wynik 80%),

Zuzanna Domagała, uczennica klasy VIII - chemia,

Piotr Klimczak, uczeń klasy VII - historia.

  • Gminny konkurs plastyczny - „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” organizowany przez Fndację „Złote Serce”

I miejsce - Wiktor Bałaga z kl. I,

III miejsce - Jakub Justyniarski z kl. II 

wyróżnienia otrzymali: Ewa Szczecińska, Dawid Gadowski, Kamil Żurek z kl. III, Maciej Staworzyński, Marlena Rosół  z kl. I oraz Mateusz Dusza, Radosław Ludwikowski z kl. II.

  • Szkolny konkurs plastyczny"Jestem bezpieczny w Internecie"

I miejsce: Wiktor Bałaga, Lena Grabowska, Radosław Ludwikowski

II miejsce: Aleksander Dziewięcki, Błażej Powęski, Kamil Żurek

III miejsce: Szymon Głąb, Julia Rudna, Gabriela Wajda

Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Dusza, Małgorzata Cerazy, Igor Koza, Lena Rusak, Filip Maj, Antoni Guzik, Julia Lasia.

  • Natalia Nowak z kl. II - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" - edycja semestralna dla uczniów klas I-III. 
  • Wyróżnienie dla Wiktorii Wilk z kl. VIII w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Panda".
  • Wiktoria Wilk z kl. VIII -  laureatka III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
  • II miejsce dla Aleksandry Mączkowskiej z kl. I w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Ze smogiem walczymy, bo go nie lubimy”
  • Powiatowy Konkurs  "Bezpieczna Droga do Szkoły" - I miejsce uczniów z kl. III w kategorii prezentacje artystyczne.
  •  XII Gminny Konkurs z Języka Angielskiego" - II miejsce: Wojciech Sokołowski z kl. VI, III miejsce: Barbara Klimczak z kl. VIII.
  • I miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju Sportowym "Przedszkolaki na Start".
  • III miejsce w Gminnym  Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców.
  • II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt.
  • III miejsce chłopców w Gminnych Zawodach w Piłkę Nożną rozgrywanych w Pińczowie
  • III miejsce szkoły w klasyfikacji drużynowej w Gminnym Biegu Niepodległościowym w Pińczowie
  • Filip Adamczyk - uczeń klasy VI wziął udział w etapie wojewódzkim w VII Ogólnopolskim Dyktandzie "Po polsku o historii"
  • udział 25 uczniów z klas I-III w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" - sprawdzian zintegrowany
  • III miejsce Franciszka Burka z klasy VI w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w gminie Pińczów.
  • III miejsce Natalii Nowak z kl. I w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch – edycja semestralna” dla uczniów kl. I-III zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, laureatka – Kamila Czerw z kl. I. Udział wzięli: Gabriela Wilk, Krystian Kruk, Szymon Jaguś – kl. I, Wiktor Nowak, Maja Trzcina, Jakub Tesyna, Joanna Morus i Kinga Wachowicz – kl. III.
  • Udział uczennicy Wiktorii Wilk w II Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w etapie powiatowym.
  • Laureaci w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły” - Jakub Dziadek z kl. I, Zuzanna Jaroń, Kinga Wachowicz, Agata Jędrszczyk, Krzysztof Molenda – kl. III, Oliwia Kruk, Adrian Maj, Michał Cerazy – kl. II, Wojciech Jaroń, Adrianna Szymańska – 6 latki.
  • XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego - Sokołowski Wojciech - I miejsce w kategorii klas V, Klimczak Barbara - III miejsce w kategorii klas VII.
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.
  • I miejsce dzieci 6 – letnich w Gminnym Turnieju Sportowym „Przedszkolaki na Start”.
  • Gminne Zawody Pływackie - III miejsce Wiktoria Wilk, Adam Jaroń.
  • III miejsce klasy IV w Gminnym Trójboju Lekkoatletycznym.

Platforma e-learningowa

aktywna tablica

Copyright © 2022 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.