Tablica ogłoszeń

Wakacyjne życzenia

Uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

 
  • III miejsce chłopców w Gminnych Zawodach w Piłkę Nożną rozgrywanych w Pińczowie
  • III miejsce szkoły w klasyfikacji drużynowej w Gminnym Biegu Niepodległościowym w Pińczowie
  • Filip Adamczyk - uczeń klasy VI wziął udział w etapie wojewódzkim w VII Ogólnopolskim Dyktandzie "Po polsku o historii"
  • udział 25 uczniów z klas I-III w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" - sprawdzian zintegrowany
  • III miejsce Franciszka Burka z klasy VI w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w gminie Pińczów.
  • Natalia Nowak z kl. II - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" - edycja semestralna dla uczniów klas I-III. 
  • Wyróżnienie dla Wiktorii Wilk z kl. VIII w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Panda".
  • Wiktoria Wilk z kl. VIII -  laureatka III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
  • II miejsce dla Aleksandry Mączkowskiej z kl. I w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Ze smogiem walczymy, bo go nie lubimy”
  • Powiatowy Konkurs  "Bezpieczna Droga do Szkoły" - I miejsce uczniów z kl. III w kategorii prezentacje artystyczne.
  •  XII Gminny Konkurs z Języka Angielskiego" - II miejsce: Wojciech Sokołowski z kl. VI, III miejsce: Barbara Klimczak z kl. VIII.
  • I miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju Sportowym "Przedszkolaki na Start".
  • III miejsce w Gminnym  Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców.
  • II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt.
  • Klaudia Starula – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” - Udział 11 uczniów klas I-III.
  • Udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym KRUS „Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa” - 4 uczniów
  • Przedmiotowy Konkurs Humanistyczny dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim – finalistka Barbara Klimczak, udział na szczeblu powiatu – Wiktoria Wilk.
  • Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - Wiktoria Wilk. 
  • Udział w powiatowym konkursie plastycznym - „Pszczoła to nie tylko miód”, „Czyste powietrza wokół nas”
  • III miejsce w kategorii prezentacja artystyczna w XV Powiatowym Turnieju „Bezpieczna droga do szkoły” dla kl. III - M. Ciszek, F. Adamczyk, O. Kiwior, F. Burek, K. Starula, P. Klimczak, W. Zalewski
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”: klasa III- Szymon Klimek, Klaudia Starula, Filip Adamczyk, Marta Ciszek, Olga Kiwior, Wiktor Zalewski, Julia Rzepa, klasa II - Molenda Krzysztof, Jędrszczyk Agata, Jaroń Zuzanna, Tesyna Jakub.
  • Wyróżnienie dla Franciszka Burka w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej „W świecie marzeń i fantazji”
  • III – miejsce w gminnych zawodach w piłkę nożną chłopców (Adam Maj, Seweryn Noga, Mateusz Walasek, Aleks Noga, Karol Pituła, Mateusz Zelek, Bartosz Mączkowski)
  • III – miejsce w gminnych zawodach w piłkę nożną dziewcząt (Agata Burek, Barbara Klimczak, Izabela Majcher, Gabriela Zuchowicz, Julia Maj, Amelia Markiewicz)
  • I – miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt (Julia Maj, Agata Burek, Gabriela Zuchowicz, Wiktoria Wilk, Izabela Majcher, Marcelina Markiewicz)
  • Julia Maj zdobyła tytuł najlepszej lekkoatletki zawodów
  • III – miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców ( Adam Maj, Bartosz Nowak, Adam Jaroń, Bartosz Mączkowski, Mateusz Walasek, Bartosz Warzecha)
  • Udział uczniów kl. III w IV edycji gminnego konkursu „Bezpieczny pieszy, pierwsza pomoc przedmedyczna” - Olga Kiwior, Piotr Klimczak, Filip Adamczyk,
  • II – miejsce w turnieju BRD na szczeblu gminy - Izabela Majcher, Wiktoria Wilk, Adam Jaroń, Mateusz Pajor.
  • I miejsce dzieci 6 letnich w Gminnym Turnieju Sportowym „Przedszkolaki na Start”
  • Udział uczniów kl. III w gminnym konkursie recytatorskim "Współcześni poeci dzieciom" przygotowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pińczowie – Klaudia Starula, Franciszek Burek, Piotr Klimczak.
  • III miejsce Natalii Nowak z kl. I w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch – edycja semestralna” dla uczniów kl. I-III zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, laureatka – Kamila Czerw z kl. I. Udział wzięli: Gabriela Wilk, Krystian Kruk, Szymon Jaguś – kl. I, Wiktor Nowak, Maja Trzcina, Jakub Tesyna, Joanna Morus i Kinga Wachowicz – kl. III.
  • Udział uczennicy Wiktorii Wilk w II Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w etapie powiatowym.
  • Laureaci w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły” - Jakub Dziadek z kl. I, Zuzanna Jaroń, Kinga Wachowicz, Agata Jędrszczyk, Krzysztof Molenda – kl. III, Oliwia Kruk, Adrian Maj, Michał Cerazy – kl. II, Wojciech Jaroń, Adrianna Szymańska – 6 latki.
  • XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego - Sokołowski Wojciech - I miejsce w kategorii klas V, Klimczak Barbara - III miejsce w kategorii klas VII.
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.
  • I miejsce dzieci 6 – letnich w Gminnym Turnieju Sportowym „Przedszkolaki na Start”.
  • Gminne Zawody Pływackie - III miejsce Wiktoria Wilk, Adam Jaroń.
  • III miejsce klasy IV w Gminnym Trójboju Lekkoatletycznym.
  • Powiatowy Konkurs plastyczny dla uczniów klas I - III "Bezpieczna droga do szkoły" - wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Maj, Piotr Klimczak, Szymon Klimek, Kamila Cierlik, Agata Jedrszczyk, Wojciech Sokołowski, Gabriela Czerw, Krzysztof Molenda, Klaudia Starula, Kamila Czerw, Filip Adamczyk.
  • III miejsce klasy I w plebiscycie organizowanym przez Echo Dnia na najsympatyczniejszą klasę I w powiecie pińczowskim.
  • III miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w kategorii Szkół Podstawowych rozgrywanym na szczeblu gminy - Wiktoria Wilk z kl. V.
  • Ogólnopolski Konkurs "Zuch" dla klas I-III - 10 miejsce i tytuł laureata uzyskał Wiktor Nowak z klasy I.
  • II miejsce dzieci 6 - letnich w Gminnym Turnieju "Przedszkolaki na start".
  • Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas I-III  "Brzechwa dzieciom" -

    kl. II: Piotr Klimczak - I miejsce, Klaudia Starula - III miejsce

    kl. III: Oliwia Jędrszczyk - III miejsce.

  • Ponidziański Konkurs Historyczny - I miejsce Barbara Klimczak kl. V

  • XV Gminny Konkurs Recytatorski "Bajki, rymowanki" dla uczniów klas I-III - w kategorii klas II: Klaudia Starula II miejsce, Miłosz Jaguś III miejsce, wyróżnienie Piotr Klimczak.

Platforma e-learningowa

Copyright © 2021 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.