27 października 2021 roku uczniowie naszej szkoły - klasy V, VI, VII, VIII wybrali się na wycieczkę do Kielc. Wyjazd zorganizowały pani Barbara Gawłowska – Kozak i pani Magdalena Szczepka, a opiekę sprawowały pani Małgorzata Rożkiewicz i pani Agnieszka Badurak.

W Kielcach uczniowie obejrzeli seans filmowy w kinie ,,Helios” , część osób wybrała film familijny produkcji amerykańskiej pt.,, Wojna z dziadkiem” w reżyserii Tima Hillego, a druga grupa uczniów obejrzała film przygodowy z efektami specjalnymi produkcji polskiej pt. ,,Czarny Młyn ‘’  w reżyserii Mariusza Palei. Po podzieleniu się wrażeniami  z filmów, uczniowie udali się na posiłek.

Następnie pojechano autokarem do parku trampolin ,,Fly Sky” . Tam pod okiem instruktorów uczniowie mogli bezpiecznie oddać się zabawom na trampolinach. Godzina intensywnego ruchu wprawiła uczniów w doskonały humor i z żalem opuszczali oni miejsce ,,Fly Sky”.

Wycieczka udała się i była świetną okazją do zacieśniania  i nawiązywania  przyjaźni z kolegami i koleżankami ze szkoły. Galeria

Platforma e-learningowa

Copyright © 2021 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.