Tablica ogłoszeń

Wakacyjne życzenia

Uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

 

01.06.2022. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki na boisku szkolnym. Następnie uczniowie z klas IV- VIII uczestniczyli w zmaganiach sportowych, czyli w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 50 m. Uczniowie z klas młodszych rywalizowali na sali gimnastycznej podczas wyścigów rzędów. Dzieci doskonale bawiły się na dmuchanych zamkach. Była również wata cukrowa. Podczas imprezy odbył się kiermasz słodkości. Z wizytą przybyła Ochotnicza Straż Pożarna z Bogucic, strażacy przyjechali dwoma wozami strażackimi. Uczniowie mogli zapoznać się z budową i wyposażeniem samochodu, odbyły się zawody w celowaniu wodą z węża strażackiego do pachołków. Imprezę zakończył bieg patrolowy. Wszystkim towarzyszyły doskonałe humory i uśmiech na twarzy.

 

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był fascynującą przygodą pełną inspirujących wydarzeń. Życzymy wielu sukcesów w szkole, rozwijania talentów i pasji.

Niech nigdy nie opuszcza Was odwaga i pomysły na odkrywanie świata.

Niech Wasze marzenia się spełniają.

 

                         Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy

                         Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogucicach.

 Galeria

Platforma e-learningowa

Copyright © 2022 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.