Tablica ogłoszeń

Profilaktyka Jodowa

tabletkaNa prośbę Urzędu Miejskiego w Pińczowie zamieszczamy ulotkę wraz z wykazem gminnych punktów wydawania preparatu ze stabilnym jodem.

Ulotka do pobrania w zakładce Dokumenty szkolne.

W dniach 07.06.22- 15.06.22 25 uczniów z naszej szkoły przebywało na zielonej szkole nad morzem. Zakwaterowani byli w Sianożętach- malowniczej miejscowości nad samym morzem. Uczniowie uczestniczyli w przeróżnych atrakcjach. Odbyła się wycieczka do Kołobrzegu, tam zwiedzili oceanarium, latarnię morską, muzeum minerałów, płynęli statkiem po morzu, spacerowali po molo. Wyprawa zakończyła się wspólnym zdjęciem przy pomniku zaślubin Polski z morzem. 
Podziwiali piękne ogrody Hortulus w Dobrzycy, które są urządzone w różnych stylach. W ogrodzie było dużo pięknych pachnących kwiatów. Galeria


Dwa razy były wyjścia na basen do Ustronia Morskiego. Odbyło się ognisko oraz wyjście do Parku Rozrywki do Ustronia Morskiego, tam uczniowie strzelali z łuku, grali w mini golfa, strzelali z karabinku, ujeżdżali byka. Uczestniczyli też w poszukiwaniu złota. Codziennie były kąpiele w morzu i spacer po plaży w zależności od warunków atmosferycznych.
Wszyscy wrócili zadowoleni, uśmiechnięci i opaleni. Uczniowie chętnie wyjechaliby nad morze za rok.
Organizatorem i kierownikiem zielonej szkoły była p. Elżbieta Matyjas, a drugim opiekunem p. Elżbieta Pruś.

Platforma e-learningowa

aktywna tablica

Copyright © 2022 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.