Tablica ogłoszeń

Wakacyjne życzenia

Uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

 

24 czerwca 2022 roku uczniowie szkoły uroczyście pożegnali kolejny pracowity rok szkolny. Kilka dni wcześniej zrobiły to przedszkolaki.

Najlepsi uczniowie za swe osiągnięcia otrzymali stypendia motywacyjne i świadectwa z wyrónieniem. Były też dyplomy i nagrody dla laureatów konkursów. Gratulujemy wszystkim uczniom, bo każdy z nich osiągnął sukces na miarę swoich możliwości. 

Dziękujemy nauczycielom i pracownikom za ich wysiłek i trud podczas ich codziennej pracy. Gratulujemy sukcesów, które osiągnęliście z uczniami i życzymy kolejnych.  

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i wspieranie swoich pociech.

Jednak podobnie jak i w poprzednim roku nie ominęła nas pandemia i zdalne nauczanie, po którym trudno było uczniom wrócic do szkoły. Każdy z nich cieszył się jednak z możliwości kontaktu z rówieśnikami, wspólnych imprez i wycieczek. Powitaliśmy też serdecznie w naszym gronie dzieci z Ukrainy uciekające przed wojną.

Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. 

Platforma e-learningowa

Copyright © 2022 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.