Na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Gackach w dniu 11 czerwca 2024 roku nasi uczniowie z klasy 7 i 8 po opieką Pani dyrektor Sylwii Puchały i polonistki Małgorzaty Rożkiewicz wzięli udział w wycieczce do Warszawy, której głównym celem było zwiedzanie Sejmu.

Wyjazd został zainicjowany i zorganizowany przez Pana Mariusza Wołowca, a całe przedsięwzięcie ufundowała Pani minister Marzena Okła – Drewnowicz, minister do spraw polityki senioralnej Polski.

Wszyscy uczniowie po raz pierwszy oglądali budynek Sejmu na żywo. Zrobił on na nich olbrzymie wrażenie. Po wizycie w Sejmie przeszliśmy do restauracji sejmowej. Tam zjedliśmy pyszny obiad i mieliśmy wielką przyjemność spotkać się z Panią minister Marzeną Okłą- Drewnowicz. Pani minister przybliżyła nam pracę Sejmu i opowiedziała o zadaniach, którymi się zajmuje w swoim Ministerstwie. Razem z Panią minister przybył na spotkanie pińczowianin Pan Maciej Kmita. Po pełnych emocji i wrażeń rozmowach uczestnicy wycieczki zrobili mnóstwo wspólnych zdjęć.

Jesteśmy wdzięczni Pani minister Marzenie Okle - Drewnowicz i Panu Mariuszowi Wołowiec za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu do stolicy. Oczywiście słowa wdzięczności kierujemy też do Pani dyrektor Zespół Placówek Oświatowych w Gackach Barbary Bieleckiej za zaproszenie i Pań: Edyty Kucharskiej, Jolanty Konderak oraz Donaty Wołowiec za opiekę w czasie wycieczki.

Wyjazd pozwolił się zintegrować uczniom obu szkół i planujemy dalsze wspólne projekty, wyjazdy i spotkania.

Małgorzata Rożkiewicz.

Galeria

Platforma e-learningowa

aktywna tablica

Copyright © 2024 ZSP Bogucice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.